eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne

przychodnie.plPrzychodnie

,  laryngolog

czwartek 13.08.2020

emk-med
emk-med

eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne
ul. Porucznika Jana Białka 5 05-530 Góra Kalwaria

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

Poniedziałek - Piątek 7.00 - 20.00, Sobota 8.00 - 20.00

eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne

eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne usytuowany jest w centrum miasta Góra Kalwaria, położona jest w dogodnym punkcie lokalizacyjnym na terenie byłej Jednostki Wojskowej, niedaleko dworca autobusowego dogodnymi miejscami parkingowymi.

eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne jest jedynym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w tej okolicy który posiada największą ilość lekarzy specjalistów jako jedyni w mieście wykonujemy badania Echo serca,Holter, Usg doppler żył i tętnic oraz stawów u dorosłych oraz dzieci, wykonujemy drobne zabiegi chirurgiczne, elektorkoagulacje i zabiegi kriochirurgiczne. Mamy przyjemność współpracować z wieloma firmami z Góry Kalwarii w ramach Medycyny Pracy oraz z firmami świadczącymi usługi medyczne.

Przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi.
Dewizą Centrum Medycznego eMKmed jest wysoka jakość świadczeń. Cel ten realizujemy wprowadzając standardy obsługi pacjenta obowiązujące w tego typu placówkach. System rejestracji i uzgadnianie terminów wizyt zapewniają naszym pacjentom niespotykaną gdzie indziej wygodę. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę medyczną, której asortyment jest systematycznie poszerzany. Pracujący tutaj lekarze, to doborowa kadra medyczna, która kształciła się na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce oraz posiadająca dużą praktykę zawodową w Klinikach i Specjalistycznych Oddziałach Szpitalnych. Znaczna część z nich obok stopnia specjalisty posiada tytuł doktora nauk medycznych. Nasi doktorzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w zagranicznych i krajowych sympozjach naukowych. Wizyty lekarskie umożliwiają szczegółowe poznanie problemów chorego oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, co zdobyło sobie uznanie wielu pacjentów. Ambicją kierownictwa Poradni jest otoczenie pacjentów troskliwą opieką i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz zapewnienie całej diagnostyki w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół eMK-med
eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne oferuje szeroki zakres specjalistycznych badań diagnostycznych. Oferujemy również kompletne badania diagnostyczne. W naszej ofercie znajduje się ponad 30 wysoko wyspecjalizowanych badań, których wykonanie pozwala przeprowadzić precyzyjną diagnozę oraz zdecydować o właściwym leczeniu schorzeń i dolegliwości. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami jak przygotować się do badań.
Nasi diagności USG to bardzo doświadczona kadra specjalistów, którzy oferują Państwu badania z wykorzystaniem najnowszej aparatury USG.

Diagnostyka USG ginekologiczno-położnicza:
-USG miednicy mniejszej / narządów rodnych
-USG sutków
-USG transvaginalne – ginekologiczne
-USG ciąży w I i II trymestrze – badanie rozszerzone
-USG III trymestru z dopplerem
-Ocena owulacji w kolejnych badaniach cyklu

Diagnostyka USG ortopedyczna i pourazowa:
-USG ścięgna Achillesa
-USG stawu (barkowy, biodrowy, kolanowy, łokciowy, skokowy, nadgarstek)
-USG mięśni i tkanek miękkich
-USG stawów biodrowych
-USG stawów skokowych
-USG stawów barkowych
-USG nadgarstków i rąk
-USG stawów kolanowych

Diagnostyka USG jamy brzusznej:
-USG jamy brzusznej i układu moczowego (z oceną prostaty u mężczyzn)
-USG układu moczowego
-USG prostaty przez powłoki brzuszne
-USG tarczycy
-USG tkanek miękkich
-USG grupy węzłów chłonnych
-USG ślinianek

Diagnostyka USG naczyń krwionośnych:
-USG Doppler żył
-USG Doppler tętnic
-USG Doppler tętnic i żył podobojczykowych
-USG Doppler tętnic i żył szyjnych
-USG Doppler tętnic nerkowych
-USG Doppler brzuszny
-USG Doppler naczyń wątroby

Diagnostyka Usg narządów małych
-USG jader
-USG Piersi
-USG tarczycy i narządów szyi
Szkoła rodzenia w eMKmed

Nasza szkoła rodzenia opiera się na autorskim, niepowtarzalnym programie. Program został utworzony przez nasze Położne 10lat temu i przez cały ten czas jest ciągle udoskonalany. Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy z każdą kolejną parą, a które wzbogaciły grono naszej szkoły rodzenia przez te lata absolwentów szlifujemy zajęcia tak, aby jak najlepiej przygotować Was do narodzin dziecka.

W małych grupach liczących 3-5 kobiet oraz osoby im towarzyszące wytwarza się atmosfera sprzyjająca swobodnemu zadawaniu nawet bardzo intymnych pytań.

Wiemy, że tylko w małej grupie jest możliwa spokojna rozmowa i warsztatowe prowadzenie zajęć, dlatego stawiamy na taką właśnie formę pracy.

Położnictwo przechodzi w Polsce od kilku lat wielką przemianę dlatego nieustannie się szkolimy, aby w domowej atmosferze , ogrzanej gorącą herbatą przekazywać Wam najbardziej aktualną i profesjonalną wiedzę.

Przygotowujemy Was do świadomego, aktywnego porodu oraz do naturalnego, przepełnionego bliskością i spokojem rodzicielstwa.
Zapraszamy w każdy Piątek godzina 17:00-20:00, aby uzyskać więcej informacji prosimy się zgłaszać pod nr tel bezpośrednio do położnych Kinga Kaczyńska tel 604887402 oraz Martyna Wylot tel 606152560

W naszej szkole rodzenia prowadzimy dodatkowe warsztaty o tematyce:

1)Szkoła Rodzenia przed Cięciem Cesarskim
2)Warsztat Naturalnego Pieluszkowania

3)Warsztat Noszenia Dzieci w Chustach
4)Warsztat Pierwszej Pomocy Dziecku
5)Warsztat Masażu Shantala dla Niemowląt

Zakres programowy szkoły rodzenia:

I spotkanie - poród - objawy zbliżającego się porodu, kiedy jechać do szpitala, okresy porodu, jak radzić sobie w poszczególnych ich partiach, rola partnera, co zabrać ze sobą do szpitala
II spotkanie - połóg, zmiany zachodzące po porodzie, jak postępować ze sobą, wizyta kontrolna, antykoncepcja po porodzie, baby blues
III spotkanie - noworodek - kąpiel, pielęgnacja, chustonoszenie, masaż, wybór kosmetyków, nauka przewijania.
IV spotkanie - laktacja - omówienie pozycji do karmienia, problemy laktacyjne, omówienie postępowania w przypadku powikłań, dieta matki karmiącej.
eMK-med Rodzinne Centrum Medyczne
ul. Porucznika Jana Białka 5 05-530 Góra Kalwaria
tel. 22 262-86-85 , 887 130 130

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl