PROFEMED Lekarze Specjaliści

przychodnie.plPrzychodnie

,  laryngolog

czwartek 13.08.2020

PROFEMED Lekarze Specjaliści
PROFEMED Lekarze Specjaliści

PROFEMED Lekarze Specjaliści
Al. Pokoju 5 31-548 Kraków

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek-piątek: 8:00-20:00, sobota: 8:00-14:00

PROFEMED Lekarze Specjaliści

Profemed Lekarze Specjaliści

zdjecie

PROFEMED to specjalistyczna przychodnia lekarska, której oferta skierowana jest do Pacjentów indywidualnych, nieposiadających abonamentów medycznych. Placówka działa w oparciu o najwyższe standardy lidera prywatnej opieki medycznej w Polsce - Grupy LUX MED. Dzięki temu Pacjenci mają dostęp do kompleksowej opieki medycznej i nowoczesnej infrastruktury.
medserwis.pl
Chcesz korzystać z prywatnych konsultacji z najlepszymi specjalistami, ale nie chcesz wykupywać abonamentu medycznego? Jeśli zależy Ci na szybkim dostępie do lekarzy - bez kolejki i bez skierowania, zapraszamy do placówek PROFEMED

Marka PROFEMED Lekarze Specjaliści powstała z myślą o osobach, które chcą korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej bez konieczności wykupywania abonamentu medycznego. Możliwość udania się na konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym terminie pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia oraz reagować odpowiednio wcześnie w przypadkach jego nagłego pogorszenia się. Pacjenci korzystający z konsultacji z lekarzami PROFEMED oszczędzają dodatkowo swój czas dzięki telefonicznej rezerwacji wizyt bez konieczności wcześniejszego udawania się do placówki.

Sieć placówek PROFEMED Lekarze Specjaliści zlokalizowana jest w Warszawie i Poznaniu. Pacjenci mogą w nich skorzystać z pomocy lekarzy kilkunastu specjalizacji, m.in. alergologii, dermatologii, ginekologii, kardiologii, laryngologii i ortopedii.

Standardy opieki świadczonej przez specjalistów PROFEMED oparte są na wieloletnim doświadczeniu lidera prywatnej opieki medycznej - Grupy LUX MED, której marka ta jest częścią.
W placówce przy Al. Pokoju 5 na Pacjentów czekają:

internista, diabetolog, ginekolog-onkolog, ginekolog-położnik, urolog, ortopeda, lekarz medycyny sportowej, endokrynolog, kardiolog, psychiatra dorosłych i dzieci, neurolog, laryngolog, okulista, dermatolog, alergolog, chirurg naczyniowy, flebolog, angiolog, psycholog dzieci, dietetyk, ortoptysta, neurochirurg, nefrolog dorosłych i dzieci.

W placówce wykonywane są także badania oraz zabiegi:

- badania laboratoryjne,
- Holter ciśnieniowy i Holter EKG,
- USG - pełen zakres,
- EEG,
- EMG,
- tomografia optyczna siatkówki (OCT),
- videonystagmografia (badanie błędnika),
- skleroterapia (usuwanie drobnych żylaków i pajączków).

Zapraszamy także do Poradni leczenia bólu, Poradni chorób naczyń i Poradni leczenia zeza oraz na diagnostykę i leczenie bezdechu sennego.
PROFEMED Lekarze Specjaliści
Al. Pokoju 5
tel. 22 33 22 844
email: cc_profemed@luxmed.pl

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl